fbpx Skip to main content

Profesyonel ve Özgün Logo Tasarımı

Kurumsal kimlik firmanızın ya da markanızın tüm özelliklerini, yapısını ve niteliklerini taşıyan değerler bütünüdür. Markanızın kurumsal kimliği onu en iyi anlatan logo tasarımı ile başlar.

Logo bazen sadece tipografik öğelerden oluşur, bazen de amblem ile birlikte kullanılarak dizayn edilir. Logonuz diğer marka ya da rakiplerinizden simgesel olarak ayırt edilebilir ve fark yaratıyor olması gerektiğini inanıyoruz ve bunu başarmanın yöntemlerini iyi biliyoruz.

“Başarılı bir logo yıllara meydan okur. Logonun en önemli özelliği ayırt edici ve özgün olmasıdır. Zihinlerde kolayca kalabilecek bir logo basit olmalı.”

Neler Yapıyoruz

Logo tasarımı sadece size özel olarak dizayn edilir. Ürün ya da markanızı en iyi yansıtan ve akılda kalıcı bir logo ile birlikte tüm kurumsal evraklarınız tek dosyada tarafınıza gönderilir.

Paket İçeriği

-Logo tasarımı (tüm baskı formatlarına uygun olarak; pdf, ai, eps, png, jpg)

-Kartvizit tasarımı (3 boyutlu ve vektörel formatta, baskıya hazır)

-Diplomat zarf, zarf, antetli kağıt, dosyalık (vektörel formatta baskıya hazır)

Logo tasarımınızla birlikte tüm kurumsal evraklarınız ve talebiniz doğrultusunda fatura dizaynı da eklenir. Fatura şablonları kurumsal renklerinizle uyumlu olarak yine sadece size özel olarak dizayn edilecektir.

Paket İçeriği Detay

Logo tasarımı

– Dişi / Erkek kullanım

– Doğru / Yanlış kullanımlar

– Renk kodları

– Fontlar

Kurumsal Kimlik Materyalleri

– Kartvizit

– Antetli Kağıt

– Zarflar

– Dosya

– Fatura

– CD kutusu

– Küp Bloknot

– Kalem

– Araç Giydirme

– Tabela

– E-Posta İmzaları (kurumsal kalitenizi gösterin ve bütünlüğü her alanda sağlayın)

Nasıl Başlarız?

Logo ve kurumsal kimlik çalışmalarınıza başlamadan önce beğenilerinizi, markanızın geçmişini, varsa eski logonuzu göndermenizi, yeni fikirlerinizi ve taleplerinizi bize iletmenizi rica ediyoruz. Sizi ve markanızı en iyi anlatacağını düşündüğünüz fikirlerinizden yola çıkarak logo tasarımınıza başlayabiliriz.

Dijital tüm çalışmalarımızda belirlenen ücretin yarısını işe başlamadan talep etmek durumundayız. Bize ön ödemeyi gönderdiğinizde 3 iş günü içerisinde logo sunum çalışmamızı eksiksiz olarak mail adresinize göndermiş olacağız. Logo tasarımımız şirketinizi / markanızı en iyi şekilde ifade ediyorsa ve beğendiyseniz kalan ücretin ödemesi yapılır yapılmaz vektörel tüm çalışmalar belirleyeceğiniz mail adresinize gönderilecektir.

Referanslar

Yüzlerce kurumsal müşteriye logo ve web sitesi tasarımı, mobil ve web tabanlı yazılımlar, seo & sem, sosyal medya danışmanlığı gibi alanlarda hizmet vermenin haklı gururuyla referans listemizi paylaşıyoruz. Bizimle çıkacağınız tasarım ve dijital yolculuğunuzda daima yanınızda olacağız.

Bizim İçin Ne Dediler?