Skip links

Sağlık Sektörü için Dijital Pazarlama

Pixeg Digital olarak, içeriksel anlamda zenginleştirilmiş ve sürekli güncellenen bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Bilgi paylaşımının açık, kolay ve hızlı bir şekilde yayıldığı internet dünyasında tüm klinikler, hastaneler ya da muayenehaneler en doğru şekilde bu dünyada yerini alması gerektiğine inanıyoruz. Internet kullanıcılarına hastalıklar ya da kliniğiniz hakkında en doğru bilgiyi sunmalısınız. Faydalı içerikler üreterek tüm mecralarda bunu etkili bir şekilde paylaşmalısınız. Her şeyden önemlisi web siteniz daima güncel kalmalı ve SEO alt yapısını barındırmalı. Bu doğrultuda yapılacak her hareket organik müşteri demek.

Nihayi müşterilerinizden gelen tepkileri doğru ölçmek ve değerlendirmek zorundasınız. Doğru yorumlanan istatistiki bilgi hedef kitlenizi daha da genişletebilmek adına benzer ya da benzer olmayan ilgi alanlarına yönelik özelleştirilmiş içerikler ya da kampanyalar oluşturmanızı sağlayacaktır. Sosyal Medyada, web sitenizde, Google Reklamlarında doğru konumlandırılmış özgün mottolar ve içerikler ile müşterilerinizle sürdürülebilir iletişim kurmuş olursunuz.

Facebook, Instagram Reklamları, Google Reklamları ve diğer sosyal medya mecralarındaki paylaşımlarımız ile potansiyel müşterilerinize ulaşabiliriz. Kurumunuzu belirli bütçeler ile başarıdan başarıya koşturmaya hazırız.

Sağlık Sektörü İçin İçerik Pazarlaması

Dijital dünyanın artık en önemli elemanlarından biri olan içerik pazarlaması etkili içerikler, görseller, videolar, ses dosyaları, infografik dosyalar v.b ile başlamakta. Kurumunuza ait video paylaşımları ya da video çekimleri, kurgusu ile son tüketiciden tam not almalı. Ayrıca üreteceğimiz SEO uyumlu makaleleri hem web sitelerinizde hem de sosyal mecralarda etkili bir şekilde kullanabilmekteyiz.

İçerik pazarlamasıyla birlikte müşterilerinizde organik bir bağ kurmaktayız. Bu bağlantıyı sürekli hale getirerek vermiş olduğunuz hizmetlerin kalitesini ve potansiyelini en doğru şekilde yansıtabilmekteyiz.

Sağlık Sektörü için Google Reklamları

Google Reklamlarının bir çok sağlık kuruluşu tarafından kullanıldığını biliyoruz. Organik sıralamadaki yerinizi henüz sağlamlaştırmadıysanız ve müşteri kazanmaya hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız onların sizi keşfetmelerini sağlayabiliriz. Google Adwords Reklamları hedeflenebilirdir ve marka değerinizi yükseltir.

Google Adwords ile web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinizi direkt randevuya dönüştürüyoruz. Web sitelerinde kullandığımız hızlı iletişim pencereleri ve doğru konumlandırılmış form nesneleri ile müşterileriniz size ulaşmakta asla vakit kaybetmeyecek.

İnsanların Sizi Seçmelerini Sağlıyoruz

Tüm bu süreçte web sitelerinizi doğru planlıyor, içerik güncellemelerinizi yapıyor, reklamlarınızı yönetiyor, sosyal medya ve diğer mecralarda fark yaratacak etkili görsel ve videolar kullanıyoruz. Bütün bunların arkasında randevularınızı yönetiyor ve verdiğiniz hizmetleri internette en doğru şekilde konumlandırıyoruz. Müşterilerinizin sizi seçmemesi için hiçbir sebep bırakmıyoruz!

Sizi Aramamızı İster misiniz?

Bilgilerinizi bırakın doktorlar için dijital pazarlama uzmanımız sizi arasın.

İsim, Soyisim

Telefon Numaranız (lütfen şirket ya da gms numaranızı yazınız)

WhatsApp WhatsApp