Skip links

Yeni Ürünleriniz İçin Mikro Siteler Kurun

Öncelikle mikro sitenin tanımını yapalım: Mikro site bir ürüne ya da hizmete odaklanmış, sadece o ilgili ürünle ya da hizmetle ilgili bilgiler sunan bir web sitesidir. Mikro siteyi daha iyi anlamamız için; firmanıza ait yüzlerce üründen sadece bir ürüne ait, o ürünün daha detaylı bilgiler ve görselleştirmeler ile ürünün güçlü yanlarını öne çıkarmayı hedefleyen web sitesi diyebiliriz.

Mikro sitenin size sağlayacağı avantajları bizim ve müşterilerimizin tecrübelerine dayanarak açıklamay çalışalım:

  1. Sadece bir ürüne ait olacağı için ilgili ürünün daha çarpıcı bir şekilde tanıtımını yapabilirsiniz. Büyük görseller ile ürününüzün tüm detaylarını müşterinize gösterebilirsiniz.
  2. Konu odaklı olduğunda arama motorları açısından daha başarılı olacağı söylenebilir. Bunu örneklendirelim; Google aramalarında “ilkadım ayakkabısı” kelimesini potansiyel müşteriniz aradığında size ait “www.ilkadimayakkabisi.com alan adında kurulu olan mikro siteniz ile daha büyük bir avantaj elde ederseniz.
  3. Akılıda kalıcı domain seçimleriniz ile ürününüzün marka değerini arttırabilirsiniz.
  4. Mikro siteler ile firmanıza ve ürünlerinize yatırım yaptığınızda güvenilir firma imajı kazanırsınız.

Küçük bir örnek daha verelim ve konuyu burada kapatalım: Bir araba firmasının her modeli için o modele özgü mikro sitelerini araştırın. http://www.opel.com/microsite/corsa/ daha etkileyici değil mi? Diğer modeller arasında kaybolmadınız ve sonuç odaklı çalışan bir siteye tanık oldunuz.

Ürünleriniz için en iyi optimize edilmiş mikro siteler için size yardımcı olabiliriz.

WhatsApp WhatsApp