Skip links

WordPress ile E-Ticaret

1- WordPress ile E-ticaret 

Ürünlerinizi yeni müşteriler ile buluşturmak istiyorsanız pahalı e-ticaret yazılımlarına start-up aşamasında ihtiyacınız yok. Sadece başlangıç aşaması için değil, tüm süreçte yıllarca sizi güvenle götürebilecek bir e-ticaret alt yapısını size WordPress sağlayabilir. İşiniz büyüdükçe WordPress’inizi de geliştirebiliriz.

2- WordPress ile Neler Yapabiliriz

Aslında piyasada satılan e-ticaret scriptleri neler yapabiliyorsa WordPress’te aynılarını yapabilir. Kredi kartı ödeme alt yapısını (tüm bankalar için) kurgulayabilir, havale, kapıda ödeme gibi sistemleri oluşturabilir, PAYU ile entegre çalışabilirsiniz. Özetle, müşterinize tüm ödeme alternatiflerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca kampanya modülleri de oluşturabiliriz. Kargo modülleri ile desi hesaplayabilir ve bu taşıma ücretini dilerseniz müşterinize bölgesel olarak yansıtabilirsiniz. 

3- WordPress Tasarım Altyapısı, Tema Desteği

WordPress geniş bir tema desteği sunar. Ayrıca isteğinize göre WordPress’e konsept tasarımınızı entegre edebiliriz. Tasarım örnekleri için bize ulaşabilirsiniz. 

4- WordPress Güvenli midir? 

Yüzbinlerle ifade edilebilen geliştiricisi olan bir sistemden bahsediyoruz. Belirli periyodlarda güncellenen ve her bir yeni sürümünde kendisini daha da güvenli hale getiren bir web uygulaması; aynı zamanda her bir yeni sürümü onlarca yeni özellik ile birlikte gelmekte. WordPress’inize iyi bakılırsa hiçbir sorun çıkmayacaktır. 

5- WordPress E-Ticaret Sitemizin Değerini Düşürür mü? 

Tam aksine, Google sizi daha fazla sevecek. Google tarafından İndex’lenme süresinin bu kadar hızlı yapıldığı bir başka içerik yönetimi sistemi yok dersen yanılmış olmayız sanırım. Merak etmeyin, müşterileriniz alt yapı olarak hangi yazılım dilini kullanıyorsunuz diye bakmayacaktır, onlara güvenli ödeme alt yapıları ve eşşsiz tasarımlar sunarak güvenlerini kazanalım. Güven veren tasarımlar ve güvenli ödeme alt yapılarını WordPress’e entegre edebiliriz. Evet biz yapabiliriz. 

hello [at] pixeg.com

WhatsApp WhatsApp