Skip links

Bir Web Sitesi İşletmeler İçin Neden Önemlidir

[blockquote cite=”John Doe”]İşletmeniz için bir web sitesinin neden önemli olduğunu size bu yazımızda kısa ve öz olarak net bir şekilde açıklayacağınız[/blockquote]

1- MARKANIZIN DAHA FAZLA DUYULMASINI SAĞLAYIN

Eğer bir web siteniz varsa dijital dünyada bir dükkanınız / ofisiniz daha var demektir. Potansiyel müşterilerinizin sizi önce internetten aradığının biliyor musunuz? Size gelecek olan yeni müşterileriniz önce Google’dan şirketinizi rakiplerinizin arasında konumlandırdığını unutmayın. Web sitesi demek sizin dijital kimliğiniz demek. Kimliğinize sahip çıkın ve onu en etkileyici şekilde müşterilerinize gösterin.

2- DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞIN

Kullanıcıların %37’si mobil cihazlardan web sitelerine bağlanıyor ve bu kullanıcılar sosyal medya hesaplarında (akıllı cihazları olanlar) etkin bir şekilde ya sevdikleriyle / arkadaşlarıyla görüşüyor ya da yeni potansiyeler iş ortaklarını arıyor. Web sitenizin akıllı cihazlar kullanarak bağlanmaya çalışan müşterilerinize doğru mesajı verebilmek  için onun ekranına uygun bir şekilde yerleşmeniz gerekmekte. Web sitenizin mobil uyumlu olması %37’lik kullanıcı kitlesine hitap etmiş ve prenstijinize prestij katmış olursunuz. Bu sayede daha fazla müşteriye ulaşma imkanınız doğar.

3- EKSTRA GELİR ELDE EDİN

Eğer bir web siteniz varsa büyük kitlelere ulaşmanız an meselesi. Eğer bir web siteniz varsa ürünlerini / hizmetlerini milyonlara ulaştırabilir ve onu en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. Web sitenizi etkin kullanırsanız cironuza yılda minimum %25’lik bir katkı sağlayabilirsiniz.

Leave a comment

Name

Website

Comment

WhatsApp WhatsApp