Skip links

SEO – Arama Motoru Dostu Siteler

Google ve Bing gibi popüler arama motorlarında bulunamadıysanız, birçok karlı fırsatı kaçırıyor olabilirsiniz.

 

Google‘da bulunabilir olmak ve bunu sürdürmek için arama motorlarına uygun web yazılımının yanında her zaman güncel kalmak gerek. Pixeg Digital size geliştirilmiş modüler seo sistemi sunar. Seo uzmanlarımız ile başladığınızda büyük avantajlar yakalarsınız.

Web sitenizi internet dünyasına açmadan evvel yapılması gerekenleri biliyor musunuz? SEO teklifi almak ve bizimle tanışmak için teklif formumuzu kullanın.

Kural 1: Yalnızca Web Sitesi Yaptırmak Yetmez

Günümüzde bir çok firma bir web sitesini kartvizit tasarımı yaptırmakla neredeyse eşdeğer tutmakta. “Web sitem olsun bu bana yeter“ bakış açısı kesinlikle doğru değil. Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi Google Arama Motorunda yeni müşterileriniz için doğru ve hızlı sunamıyorsanız yarışa başlamadan kaybetmiş olabilirsiniz. Web sitenizin kurulduğu günden bu yana yanımızda tüm dijital süreçleri takip edecek profesyonellerle çalışmalısınız.

Kural 2: Daima Güncel Kalmalısınız

Web sitenizde ürün ya da hizmetilerinizle ilgili olarak en güncel haberleri ya da yeni ürünlerinizi / yeni hizmetlerinizi anında girebiliyor olmalısınız.

Kural 3: Sosyal Medyayı Etkin Kullanmalısınız

Web sitenizle sosyal medya hesaplarınız entegre olmalı. Yeni bir ürün ya da hizmeti anında fotoğraflarla destekleyerek paylaşmalı ve linkler almalısınız. Trafiğinize organik katkı sağlayacak ve hızla yükseldiğinizi göreceksiniz. Sosyal medya platformlarında sizi başarıyla temsil edecek ve bu görevi uzun soluklu sürdürecek profesyonellerle çalışmalısınız.

Arama Motoru Optimizasyonu, SEO ile ilgili haberlerimize göz atın:

Arama Motoru Dostu Site Tasarlamak

 

WhatsApp WhatsApp