Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsediği için satın almış olduğunuz her ürün veya hizmet firmamızın garantisi altındadır. Firmamız Tüketici Hakları Kanunu’na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmeye devam ediyoruz.

Dijital ürünlerde fiziksel ürüne göre sevkiyat (kargo) yapılamadığı için web sitesinin veya e-ticaret yazılımının (satın almış olduğunuz hizmetin) kurulumunu sizin için tescil ettiğimiz alan adına ve aktifleştireceğimiz hosting hesabına yaparak gerçekleştireceğiz. Tüm kurulumlar ve domain tescil işlemleri 1 yıl süreyle yapılacağı için bu hizmetlerde iptal ve iade şansımız teknik olarak olmamaktadır. 

İptal İade ve Değişim Koşulları

Değişim Koşulları;

Satışa konu olan tüm ürünler veya hizmetler, tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlandığından, Alıcı bu çerçevede bu ürünleri değişim hakkına sahip değildir. 

Hizmetlerin firmaya ve sektöre özel tasarımları nedeniyle, her çevrimiçi satın alma, alıcının tasarım şeklini belirtmesini gerektirir. Belirtilmeyen siparişler için, internet üzerinden daha önce kabul edilmiş ve sipariş edilmiş oldukları var olan tasarımlara göre dizayn edilir ve kurulum yapılır. Bu çerçevede kurulumun yapılan tüm ürünlerin veya hizmetlerin iadesi/değişimi, ‘başka bir firmada kullanılamayacak olması’ nedeniyle kabul edilmemektedir.

İade Talebinde İade Prosedürü

İade etmek istediğiniz hizmetler, iade şartlarına uygun olarak tarafınıza ulaştığı tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade edilecek ve Provizyon Kodu tarafınıza mail ile bildirilecektir. İade, banka ile yaptığınız anlaşma çerçevesinde ekstrenize yansıtılacaktır. Ekstrenize yansımayan iadeler için provizyon kodunuz ile bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetin tesliminden doğan gümrüklerde ödenen vergi ve masraflar (gümrük vergisi, katma değer vergisi, ÖTV ve telafi edici vergiler vb.) tamamen alıcıya aittir ve iade konusuna dahil değildir. Müşteri bu kabul ile ilerler.

İade Adresi Bilgi İlkeleri

İade Bilgileri: İade işlemi tamamlandıktan sonra e-posta ile bilgilendirileceksiniz. İade Adresi iletişim adresimizdir.

Ürün iptal ve iade işlemleri ile ilgili detaylı bilgi için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında Müşteri Hattımız ile iletişime geçiniz.

Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek online mesaj gönderebilir veya iletişim telefon numaramızı arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilir, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.