fbpx Skip to main content

3D Mimari Görselleştirme mimarinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Neredeyse mimari projelerin tamamı 3D modelleme yöntemi kullanılarak oluşturuluyor ve müşterisiyle buluşuyor.

Projelerinizi daha etkileyici ve daha iyi tanıtabilmenin en etkin ve başarılı yöntemlerinden biri olan 3d görselleştirme çalışmaları firmanıza ve markanıza prestij sağlayacaktır. Yüksek kalitede alınmış render’lar projenize değer katacak ve bitmiş son halini müşterilerinize sunmuş olacaksınız.

Hayal edebildiğiniz her şeyi; ofisleri, otelleri, etkinlik alanlarını, binaları, kısacası ihtiyacınız olan ne varsa 3 boyutlu bir şekilde birlikte dizayn edebiliriz. Projeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz ve size tanıtımda yardımcı olacak ek hizmetleri de ; web tasarım, katalog tasarımı, tanıtım filmi firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Gerçeğini aratmayan 3 boyutlu sunumlarınızın hazırlanmasında hızlı, eksiksiz ve kaliteli bir hizmet için bizimle tanışın.

3D İnşaat Projeleri

Projenizin görücüye çıkması 3D modelleme ile mümkün olmakta. 3D modelleme ile yapılan mimari çizimler kataloglarınızda, web sitenizde, televizyon reklamlarında ve diğer reklam tanıtımı için kullanılabilecek tüm materyallerde büyük rol üstlenmekte. Yapılan bu çalışmalar projenize yatırımlarınızın değerini de kat be kat arttırmakta. Bu görsel şovun etkileyici olabilmesi için kaliteli ve yüksek çözünürlükte alıcısıyla buluşması gerektiğine inanıyoruz.

Yapılan tüm bu 3 boyutlu modellemelerin yine aynı profesyonellikte web sitenizde ve projeye ait web sitesinde, kataloglarınızda ve diğer basılı materyallerde yer alması gerektiğine de inanıyoruz.

Birden fazla ajans ile çalışmadan süreci tek seferde kontrol edebileceğiniz, tüm bu hizmetleri tek pakette eksiksiz bir şekilde alabileceğiniz, zamandan tasarruf ederek, daha uygun fiyatlarla yaptırabileceğinizi biliyor musunuz? Hızlı ve daha yüksek verimlilikte profesyonel ekibimizce tüm projelerinizi üstlenmek istiyoruz.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz mimari projelerimize gözatın. Projeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm enstrümanlara sahibiz.

360 Derece Sanal Tur

Mimari projelerinizi tamamladıktan sonra 360 sanal tur programımız ile dairenizi ya da projenizin belirli alanlarını müşterilerinizin gezmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda örnek bir çalışmamızı görebilir ve bu hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

Mimari Projeniz için Reklam ve Tanıtım Araçları

Bir web sitesinin potansiyel müşterilerinize ulaşmada son derece etkili bir tanıtım aracı olduğunu artık çok iyi biliyorsunuz. Google Adwords dahil tüm reklam çalışmalarına başlayabilmek için projenize ait 3 boyutlu çalışmaları burada yayınlayabiliyor olmanız gerek. Profesyonel olarak hazırlanan mimari görselleştirme çalışmalarınızın yine aynı profesyonellikte hazırlanmış bir web sitesi olmalı. Creative ekimizle projenizi en iyi sunacak tekniklere ve referanslara sahibiz.

3D Mimari Modelleme Nedir? Avantajları Nelerdir?

3d mimari modelleme genel olarak bilgisayar grafikleri ile 3d modelleme için kullanılan programlarla nesnenin üç boyutlu matematiksel olarak modellenmesi süreci olarak tanımlanabilir. 3D modeller rendering denilen araçlar ile modellenen nesnenin eş zamanlı olarak kullanılmasıdır.

Avantajları;

  • Projenizi üç boyutlu modelleterek bitmiş halini görebilir ve gerekli gördüğünüz düzeltmeleri eş zamanlı yaptırabilirsiniz,
  • Zamandan tasarruf sağlarsınız,
  • Mimari projenizi inşaat tamamlanmadan bitmiş haliyle satışa çıkarabilirsiniz,
  • Projenizde kullanılan obje veya nesneleri birden farklı şekillerde dizayn edebilir ya da birden farklı objeler kullanabilirsiniz. Hatta müşterinizin görmek istediği şekilde sunumlar hazırlayabilirsiniz,
  • Proje sürecinde tüm kontrol sizde olmuş olur ve süprizlerle karşılaşmazsınız,
  • Beklentileriniz ile çıkabilecek sonuç arasında fark ortadan kalkar.

Sizi Aramamızı İster misiniz?

Bize telefon numaranızı bırakarak tüm avantajlarımızdan haberdar olabilir ve projenize özel fiyatlandırma talebinde bulunabilirsiniz. 

    İsim, Soyisim

    Telefon Numaranız (lütfen şirket ya da gms numaranızı yazınız)