Skip links

Biz Kimiz

Pixeg, dijital kampanyalarınızı (Google Ads, Instagram, Facebook Ad) yönetir ve size internet konularında danışmanlık hizmeti sağlar.

Pixeg Dijital kullanıcı deneyimi odaklı sonuçlar üzerine kurulmuş dijital medya / web ajansıdır. Genel stratejimiz kullanıcıya anlamlı bağlantılar ve web siteleri oluşturmak. Müşterilerimiz için tüm mobil ekranlarda sorunsuz çalışacak bir web sitesi dizayn etmek ve diğer mobil uygulamaları tasarlamak ve programlamak, ayrıca sosyal medya araçlarını kullanarak da müşteri potansiyelinize + katı sağlamak en temek çıkış noktamız.

Pixeg Digital Google ve diğer arama motorlarında hızla yükselmezi sağlayarak markanızın bilinirliliğini arttırma yolunda çalışır. E-ticaret yazılımları konusunda sizinle uzun vadeli iş birliği yapabilir. Markanızın / firmanızın internette ihtiyaç duyacağı bir web sitesinin yanısıra; fotoğraf çekimi, katalog, mobil uygulama, offline medya tasarımları, sanal tur, video çekimleri, reklam yönetimi gibi alanlarda da keyifle çalışır.

Bizimle iletişime geçerek markanız / ürününüz için birlikte internette uzun vadeli planlar yapabilir ve tüm dijital ihtiyaçlarınızı yönetebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp