fbpx Skip to main content

Bildiğimiz üzere Whatsapp 1 milyardan fazla kullanıcıya hizmet veren mesajlaşma uygulamalarından biri. Bu büyük platformun görüntülü durum özelliğinden sonra kurumsal mesajlaşma ile şirketlerin şirket içi ve dışarısındaki mesajlaşmalara da el atacağını söyleyebiliriz. Bu konuda testlerin başladığını Reuters’in gözlemlediği ve duyuru yaptığı haberden öğreniyoruz.

Şirket içerisindeki haberleşmelerin whatsapp içerisinde kurulan gruplar ile şirket çalışanları arasında haberleşmelerin ve duyuruların yapıldığını biliyoruz. Fakat dosya ve döküman paylaşımlarını da hesaba katarsak (belki de dropbox paper ile bir işbirliği ya da benzeri bir çalışma) bizce daha uçuk fikirlerle iş hayatımızı kolaylaştıracağa benziyor bu özellik.

Bu ve benzeri uygulamaların artık farklı uygulamaların özelliklerini de kopyalayarak daha da hızlı yayınlamaya başladıklarını düşündüğümüzde aklımızda deli deli fikirler canlanmıyor değil. 🙂

Şirketiniz için dizayn edilebilecek yeni web uygulaması ve web sitesi ile  potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşabileceğiniz native uygulama ile güçlendirilmiş bir web sitesi daha hızlı pazarlama yapmanızı sağlayabilir. Whatsapp gibi büyük düşünerek şimdiden web yatırımlarınıza başlamanız sizi rakiplerinizin daima bir kaç adım önüne geçirecektir.

Web fikirleriniz varsa ve büyük düşünüyorsanız dijital fikirlerimizi ve tecrübelerimizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Lütfen bize proje detaylarınızı gönderin ve üzerinde konuşmak üzere sizi arayalım.

Proje Detaylarını Göndermek İster misin? Lütfen Tıklayın