fbpx Skip to main content

 

Eğer web sitenizden yeni müşteriler kazanamıyorsanız bir yerlerde yanlış giden birşeyler var demektir. Buna kalıbımızı basarız.

Peki ama nerede yanlış yaptık. Milyarlarca lira para ödediğimiz web sitemiz sadece bir kartvizit görevi görmekten öteye gidemiyor. Bu ve buna benzer soruları sormaya başladığınızda şu maddeleri gözden geçirin deriz:

  1. Web siteniz ürün ya da hizmetinizi doğru anlatıyor mu? Kurgu nasıl? Modern ve mobil uyumlu mu?
  2. Sosyal meyda hesaplarınız aktif mi? Hangi sıklıklarla paylaşım yapıyorsunuz ya da yönetebildiğinize emin misiniz?
  3. Adwords reklamlarını kullandınız mı? Sonuç yine hüsran oldu değil mi! Profesyonel bir yardım almayı denediniz mi peki? Google hesabınızı kullanarak kredi kartınızla ödeme yaptınız ve paranız buhar olup uçtu gitti değil mi?
  4.  İstatistik nedir bilir misiniz? Hayır mı? Sizi şöyle alalım, biraz uzanmalısınız. Bunu biz hallederiz. Eğer web sitenizde ziyaretçi sayınızı bilmiyor ve gelen ziyaretçinin de ne kadar süre kaldığını, hangi sayfalarda daha fazla zaman geçirdiğini bile hesaplayamıyorsak hava durumuna baksak daha iyi olur… Yarın yağışlı diyorlar.

Bu 4 maddenin dışında size onlarca başa çıkmanız gereken sorundan bahsedebiliriz. Bence artık bu sorunları düşünmeyi ya bize bırakın ya da yeniden kurgulayacağınız -ki bu ciddi bir emek ve şirketiniz için ekstra masraf demek olacak- (maaş, ssk, yoldu yemekti, bir sürü toplantı, mailler v.s v.s…) dijital bir ekibe… Şirketiniz kaç metrekare?

Size öyle bir hizmet sunuyoruz ki; 1 yıl boyunca  web tasarım, web tabanlı yazılım ihtiyaçlarınıziçerik güncelleme, dijital dinleme, seo, sosyal medya hesap yönetimleri, adwords reklamcılığı, kurumsal kimlik yenilemeleri ve tüm baskı çalışmaları hizmetlerini çok uygun fiyatla aylık ödemelerle sunuyoruz.