fbpx Skip to main content

Web tasarım sürekli gelişime açık olduğu için, aynı zamanda Google aramalarında da hızlı ve sağlam yol katedebilmeniz adına sürekli güncellemenin kaçınılmaz olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Web siteniz sizin çalışanlarınız gibi internette yaşayan, üreten, gelişen, büyüyen, satış stratejilerini kimi zaman değiştiren kimi zaman da satış ağını sosyal medya ile güçlendiren ve destekleyen bir organizmadır. Web sitenize iyi bakar ve onu büyütürseniz size daima yeni müşteriler kazandıracaktır. Doğru bilgiyi en hızlı şekilde sunanın kazandığı bir platformada sizin de hızlı ve güçlü olmanız gerekiyor.

Ürünlerinizi ya da hizmetlerini en doğru görseller ile destekleyerek sunmanız gerekiyor. Eğer ürün yelpazeniz oldukça genişse tasarım desteği zaten kaçınılmaz oluyor.

Rakipleriniz sürekli yazılım güncellemeleri ve tasarım desteği aldığı düşünüldüğünde onlara şu kazanımları elde etmiş olduk:

  1. Her zaman güncel olan sitesi sebebiyle Google’da daha değerli site
  2. Yazılım desteği ile güncel ve saldırıları bertaraf eden bir site
  3. Tasarım desteği ile ilgili çekici tasarımlar
  4. Google web kalite politikasına uygun bir site
  5. Doğru ürün sunumları ile yeni müşterileri etkileyebilen bir site

Eğer ürün yelpazeniz günden güne genişliyorsa ya da yüzlerce ürününüz varsa tasarım ve yazılım desteğini mutlaka istemelisiniz. Sizin için neler yapabileceğimizi tartışmak ve bizimle tanışmak için randevu talep edebilirsiniz: hello{at}pixeg.com