Skip links

Sık Sorulan Sorular

Projenizin büyüklüğüne göre PHP ya da ASP.NET platformlarında çalışmaktayız. Projelerimizin büyük bir çoğunluğunu PHP ve Mysql veritabanı ile oluşturmaktayız.

Konsept web projelerinde hazır hiçbir yazılım ya da script kullanmıyoruz. Projenize özel olarak içerik yönetim sistemi oluşturuyor ve bu modüler yapısı ile gelişen ihtiyaçlarınıza göre ilerde programlanabilir / geliştirilebilir. Konsept olmayan, tematik (hazır tasarım, hazır site) işlerde genellikle içerik yönetim sistemlerini tercih etmekteyiz.

Alan adınızın yönetim paneli sizde mevcutsa panelinize girerek sadece DNS adreslerini bizim sunucularımıza yönlendirmeniz yeterli. Alan adınızı transfer etmek gibi bir talebimiz olmayacaktır. Alan adınız yoksa bunu sizin adınıza tescil ediyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Satın almış olduğunuz hosting hesabınız mevcutsa, projenizde kullanacağımız yazılım dilini de destekliyorsa elbette kullanabilirsiniz. Sunucu / hosting takibi ve yönetimi, sunucu güvenliği gibi işlemler için ek bir ücret ödemeniz gerekebilir. Bizim sunucularımızda web siteniz yayın yaparsa tüm güvenlik ve yedekleme tamamen bizim sorumluluğumuzda olur.

Tüm projelerimizde CMS (içerik yönetim sistemi) sistemi kullanmaktayız. Web sitenizde istediğiniz sayfayı güncelleyebilir, silebilir, yeni sayfalar oluşturabilir, galeriler oluşturabilir ve istediğiniz sayfada gösterebilmek için galeri adına göre istediğiniz sayfaya atama yapabilir, farklı iletişim formları ve teklif formaları oluşturabilirsiniz. Bu ve buna benzer bir çok özelliği herhangi bir kod bilgisine sahip olmaksızın yapabilirsiniz.

Bunu için net birşey söylemek mümkün değil. Önce hangi anahtar kelimede ilk sayfada çıkmak istediğiniz önemli. Anahtar kelimenin ya da kelimelerin araştırılması ve rakiplerinizin de bu kelimeler hakkında ilgisi ve aldıkları aksiyonlara bakmak gerek. SEO ciddi bir iştir ve hiçbir ciddi firma size “-x- anahtar kelimede ilk sayfada olacaksınız” gibi bir taahhüt içerisine girmez.

Web sitenizi yayına aldığımızda sitenizin index’lenmesi bir kaç gün süreceği için anında Google aramalarında çıkmanızı beklememeniz gerekmekte. Biraz sabırla sizin için yapmış olduğumuz çalışmaların meyvelerini kısa bir zaman sonra toplayacaksınız. Firmamız sizi Google sıralamasındaki yerinizle ilgili sizi bilgilendirecektir.

Hayır, 1 yıl boyunca ücretsiz olarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Sitenizde modüler güncelleme (tasarımsal ve yazılımsal) talepleriniz olacaksa, sizi bu talep ettiğiniz modüller ve güncellemeler için ücret politikamızı iletiriz.

Hayır, eğer bu konuda bizimle özel bir anlaşma yapmadıysanız (seo, adwords yönetimi gibi) içeriklerinizi sizin girmenizi isteyeceğiz. İçerik girişleri ek ücret dahilinde yapılmaktadır.

Konsept proje satın almışsanız 30 iş günü içerisinde, İçerik Yönetim Sistemi (CMS) alt yapısı ve tematik işlerin teslimi 15 iş günü sürmektedir.

Not: 15 iş gününde teslim edileceği taahhüt edilen projelerde logo çalışmaları ve diğer kurumsal evraklar içerecekse pixeg proje teslim tarihini kendisi belirleme hakkına sahip olacaktır. Bu süre yine konsept projelerde belirtilen 30 iş gününü geçmeyecektir.

Tüm sunucularımız Türkiye’nin en güçlü servis sağlayıcılarından biri olan Radore firmasında koşmaktadır. Detaylı teknik altyapı bilgilerine Radore web sitesinden ulaşabilirsiniz. Müşteri taleplerine göre hosting firmamızı değiştirmiyoruz. Web sitenizi güvenli ve hızlı yayın yapan profesyonellere emanet ediyor ve biz de takibini yapıyoruz.

WhatsApp WhatsApp