fbpx Skip to main content

Hizmetlerinizin ya da ürünlerinizin talep edilmeme ya da tercih edilmeme gibi durumları tamamen potansiyel müşterilerinizin inisiyatifindedir. Sunduğunuz hizmetler rakiplerinizin sunduğu hizmetlere kıyasla daha değerli algılanıyorsa mutlaka tercih edilecektir.

Web tasarım dahil diğer tüm tasarımsal (matbuu evrak, kartvizit, zarf, dosyalık v.b) işlerin, potansiyel müşterilerinizde ihtiyaç yaratması gerektiğini ve dikkat çekici gösteriş biçimlerinin de son derece önemli olduğunu biliyoruz. Tasarım ne kadar kaliteli üretilirse üretilsin eksik sunum içeriyorsa tasarım kalitesiz ve değersiz olarak algılanacaktır. Sunuş biçimlerinin satın almayı direkt olarak etkilediğini unutmayın! Müşterinize ilettiğiniz tekliflerin bile profesyonel olmasına dikkat edin.

Göze hitap etmeyen ve eski teknolojiler ile uygulanmış (responsive olmayan, eksik sayfalar ya da çalışmaya sayfalar içeren, firmaya özgü olmayan, kopyalanmış içeriğe sahip v.b) bir web sitesi değil size yeni müşteriler kazandırmak, firmanızın prestijinizi yerle bir edeceğini bilmelisiniz. Her ne kadar müşteri odaklı tasarım felsefemiz olsada, firmanıza değer katacak tasarımlar üretebileceğimize ve bu konuda size çok fazla inisiyatif sunmayacağımızı bilmenizi isteriz.

Rakiplerinizin saygısını kazanmak istiyorsanız web sitenizde ya da web tabanlı uygulamalarınızca son teknolojiyi kullanmalı ve profesyonel görünmeli ve avantaj yakalamalısınız!

Web sitenizi her zaman güncel tutun

Bir çok firma arama motorlarında ön sıralarda yer almak ve yeni müşteriler kazanmak istiyor. Bu kazanımı sağlamak için web sitenizde yer alan içeriklerin özgün ve yeni içerikler ile güncellenmesi gerektiğini unutmayın. Belirlediğiniz anahtar kelimeler üzerine SEO’a ya uygun makaleler girmelisiniz. Girdiğiniz her bir makale için backlink alımı yapabilirsiniz. Alacağınız backlink’lerin organik olmasına dikkat etmelisiniz. Sitenizde yer alan içerikleri belirli periyotlarda kelime sayısını arttırmalısınız.