fbpx Skip to main content

Bizimle tanışan firmaların %100’ü daha güçlü marka kimliğine sahip olmayı, daha etkileyici ve mobil uyumlu web siteleri ile yeni müşterileri etkileyebilmeyi, güçlü sosyal medya stratejileri ve sürdürülebilir dijital danışmanlık istediler. Peki nedir bu sürdürülebilirlik?

Web sitenizin olması tek başına hiçbir anlam ifade etmez. Eğer bir web siteniz varsa ve yenilemeyi düşünüyorsanız -bunu parantez içinde vermiş olalım- mutlaka A’dan Z’ye markanın bütününü oluşturacak elementlerin tek tek tizilikle yeniden çalışılması gerekmekte. Peki bunu nasıl yaparsınız. Bizimle tanıştığınızda size daha büyük tiyolar verecek ve elbette uygulmaya dökerek daha fazla kazanmanıza yardımcı olacağız. Nasıl başardığımızla ilgili size küçük bir tiyo verelim; biz aslında sadece web siteleri yapmıyoruz, bizler “Sürdürülebilir Algı” yönetmenleriyiz.

Kurumsal kimliğinizi logonuzdan başlayarak daha güçlü durmasını sağlıyoruz. Sonrasında sizinle uzun bir dijital yolculuğa çıkıyor, yeni müşterilerle buluşmanızı sağlayacak tekniklerimizi uygulamaya koyuyoruz. Bu hızlı deneyimde, gelişen web siteniz ve marka kimliğinizle birlikte sosyal medyada dijital görüntünüzü pekiştirerek “daima yeni ve başarılı” imajınızı tüm müşterilerinize yeniden gösteriyor ve yeni müşteriler yakalıyoruz.

Sizin İçin Çok Şey Yapabiliriz

  • 10 yılık dijital deneyimlerimizi firmanız için maksimum seviyede kullanıyoruz.
  • Öncü şirketlere danışmanlık yapmış ve sektörün öncü firmaları ile çalışan bir firma ve ekip ile hizmetinizdeyiz.
  • Müşteri odaklı yaklaşımımızla sizin de müşterilerinizin olduğunu ve ne beklediklerini biliyoruz.
  • Anahtar teslim çözümler sunuyor ve sizi dijital hizmetlerde sürdürülebilir firma kılıyoruz.
  • Pixeg sadece bir web tasarım ajansı ya da internet çözümleri sunan firma değil, tek dijital çözüm ortağınız.