fbpx Skip to main content

 

İnsanlar paralarını kolayca harcayabilecekleri online platformlar istemiyor, paralarının tam karşılığını hatta mümkünse birazcık daha fazlasını alabilecekleri e-ticaret sitelerine ödeme yapmak istiyor. Peki bu ne demek?

Ürün ya da hizmetiniz ne olursa olsun fiyatının kesinlikle uygun olması anlamına geliyor! Aslında ürünlerinizi satabileceğiniz bir e-ticaret siteniz varsa zaten maliyetlerinizi minimize ettiniz demek. Nasıl mı? Müşterinizden tahsilat yapması için bir kasiyere, denedikleri ürünleri katlayan ve sonra tekrar rafa dizen bir personele ya da onlarda ilgilenen, onları doğru ürüne yönlendiren bir diğer personele ihtiyacınız yok demek. Yüksek kira maliyetlerini, depolama masraflarını da unutun! İhtiyacınız olan tek şey uygun maliyetli ve kullanımı kolay, senelik bakım ve yazılım giderleri olmayan bir e-ticaret yazılımı.!

Pixeg size en uygun maliyetle bir e-ticaret sitesi oluşturacağına söz veriyor. Bizden teklif almadan e-ticaret yazılımlarına para ödemeyin. Fiyat teklifi almak için lütfen tıklayın!