fbpx Skip to main content

 

Yenilik

Doğru içerikle oluşturulmuş ve kolay kullanılabilir web siteleri şirket kimliğinizi en iyi şekilde ifade edecektir. Marka algınıza katkı sağlamak ve potansiyel müşterilerinizi firmanızın sürekli yeniliği ve güncel teknolojileri takip ettiğini göstererek onların bilinç altlarına girebilirsiniz.

Tutarlılık ve Süreklilik

Tüm reklam kampanyalarınızla eş zamanlı olarak çalışan ve aynı zamanda sürekli güncel kılınan web siteleri müşterilerinizin daima ilgisini çekecektir. Müşterilerinize güçlü marka kimliği ve sektörünüzle alakalı daima güncel bilgileri sunmaktan çekinmeyin.

Güven Veren Tasarımlar

Müşterileriniz web sitenizde sıkılmadan, kolay, hızlı ve güvenli hareket etmelerini sağlayın. Sizin vizyonunuzu en iyi yansıtan güven veren tasarımlarımızla taşının.

Kullanıcı dostu tasarımlarımız ile internet kanalını kullanarak satışlarınızda %35’e varan artışı yakalayın. Mudo yeni tasarımıyla %20, Sony mağazası %35 artış yakalı.

Kaliteli Sunumlar

Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi müşterilerinizle buluşturmak için kaliteli sunumlarımızı kullanın. Fark yaratan ürün listeleme metodumuz ile her zaman güncel, modern ve sağlam duruş sergileyin.

Biz Bu Hedeflere Hazırız

Dijital Sosyal Medya kültürümüz ile, kullanıcı odaklı tasarım prensibimiz ve en güncel uygulama ve yazılım tekniklerimiz ile buradayız. Sizinle tanışmak ve dijital pencereden bakıldığında sizi sektörünüzün en iyisi yapmak bizim en temel misyonumuz.

Bekliyoruz…

hello[at]pixeg.com