Skip links

Bizim İçin Ne Dediler

Gerçek müşteri deneyimlerine dayanır

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz en büyük destekçilerimizdir ve bizim hakkımızda ne düşündüklerini bilmek ister misiniz?

“Tüm web süreçlerimizi Pixeg Digital’den Ercüment bey ile hallettik, Pixeg ile tanışmadan önce kendi imkanlarımızla marketing yürütüyorduk. Ortalama aylık 20 randevu alıyorduk. Bunu 3 katına çıkardık, 6 aydır çalışıyoruz uzun yıllar çalışmak dileğiyle.”

Op. Dr. Altan Karan
Genel Cerrahi Uzmanı

“İşyeri web sitemizin güncellenmesi ile birlikte sosyal platform ve seo çalışmalarımız bu muhteşem ekip ile kısa süre önce başladı ve sanıyorum bir ömür sürecek. İyiki varsınız pixel digital, iyiki varsınız Ercüment ve Gürol bey.”

Ahmet Burak Sezgin
Fizyoterapist

“Firmamıza tasarımsal olarak kattığı tüm yenilikler için teşekkürler. Sadece logo ile başlayan maceramız tüm kurumsal evraklarımıza kadar sıçradı. Tartışmasız tavsiye ederim.”

Yağız Küre
Aşina Gümrük

“Muazzam hizmet ve kalite. Müşterilerime gelen tüm tasarımsal işlerim için tek adres. Sıfır olumsuz geri dönüş! Tekrar tebrikler ve teşekkürler.”

Kerim Yılmaz Dal
Sosyal Medya Uzmanı, Hairplast&More

Hızlı ve profesyonel yaklaşım. Daha önce böylesini görmedim. Fatura tasarımlarımız dahil tüm baskı işlerimiz ve dijital reklamlarımız başarıyla teslim edildi. UBQ markamızla dijital marketing maceramız devam etmekte.

Abbe Kaya
Lojistik, founder of UBQ INT

“Sağlık alanında yaptıkları çalışmaları yakinen takip etmekteydim. Kendileriyle birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz için kendimi şanslı hissediyorum. Bir doktor ne bekler ve ihtiyaçları nelerdir çok iyi bilmekteler. Başarılarımızın devamını diliyorum.”

Op. Dr. Sinem Yiğit Uğur
Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı

“Logo tasarımımız ve web sitemizi çok hızlı bir şekilde dizayn ettiler. Ayrıca Google Adwords reklamlarımızın optimizasyonunda da kendilerinden destek aldık. Her şey için tekrar teşekkürler.”

Selçuk Sancak
En Basit Kredi

“Yönetim danışmanlığı şirket sitemin kurulumunu yaparken parlak fikirlerine, teknik donanımına ve hızına hayran kaldım. Siz fikirlerinizi anlatın, o WEB’ e döksün…”

Lütfullah Kutlu
Yönetim Danışmanı

SEO, Adwords, elektronik ticaret, online sipariş ve ödeme çalışmaları Gürol Şahin’in üstün yetenekleri ile birleşince büyük bir kaldıraç etkisi yapıyor. Artık sanal dünyanın kapıları sonuna kadar size açılıyor. Bu size yeni iş modelleri, yeni iş fırsatları, yeni kazançlar sunuyor ve harika sonuçlar ortaya çıkıyor.

Gürsoy Erol
Ges Çözümleri
WhatsApp WhatsApp