fbpx Skip to main content

Pixeg Digital markası kurucusu Gürol Şahin’den Agvam için yeni nesil bir gezi rehberi…

Ağva hakkında gerçekten kaliteli bir içeriğe sahip site bulmak çok zordu. Ağva’yı seviyordum ve gezip gördüğüm yerler arasında beni daima heyecanlandıran yerler arasında başı çekiyordu ve buraya ait derlenmiş-toparlanmış bilgilerin, gezilip görülen yerlerin, tarihi mekanların, plajların, restoranların ve daha fazlasının bir sitede toplanması gerektiğine inandım ve Ağvam projesini oluşturdum.

Sadece bir gezi rehberi değil

Ağvamcom site içerisinde plajları ve gezip gördüğümüz yerleri, turistik mekanları anlatmakla yetinmeyip Ağva’da yer alan otelleri de tanıtmanın ciddi ve önemli bir iş olduğunu keşfettim, ayrıca Ağva turizmine de katkı sağlayacağını biliyordum ve site içeriğini bu yönede genişletmeye karar verdim.

Ağva turizmi demişken, Türkiye ekonomisine ve Ağva turizmine bu alanda bir katkı sunacaksak insanları doğru bilgilendirmeyi en temel amaç olarak aldım. Konaklanabilecek oteller hakkında en doğru bilgilere erişerek, doğru bir dilde ziyaretçilere sundum. Burada Google rehber ve yorumlardan faydalandım. Amacım tercih edilebilecek otelleri puanlamaya göre sıralamak ve Ağva ziyaretçilerinin seçim yapmalarını kolaylaştırmak. Elbette Google rehber burada bizden önde. Fakat bizim amacımız daha organik bilgiler sunmak. Yorumları derlemek ve deneyimlerimizi paylaşmak.

Ağvam Tarafsızdır

İnternette Ağva hakkında yazılmış binlerce içerik ve paylaşım bulabilirsin. Bu içerik yayıncılarının ise ne kadar güvenilir ve tarafsız paylaşımlar yaptıklarıyla aslında ilgilenmiyoruz. İlgilendiğimiz tek şey Ağva’yı ilk defa ziyaret edecek insanların doğru bilgiye ulaşabilmeleri, huzurla konaklayabilecekleri otelleri seçebilmeleri ve bu doğa harikasının tadını çıkarmadan önce mental hazırlıklarını yapabilmeleri. Biz bunun üzerine çalışmayı hedefliyoruz. Ağva’ya ikinci defa gelmek isteyen veya müdavimleri için de Ağva hakkında en güncel haber ve paylaşımlarını bulabilmelerini amaçlıyoruz.

Projeye Sen de Destek Olabilirsin

Ağvamcom projesine katılmak, destek olmak ve içerik üretmek isteyenler varsa seve seve projeye dahil olabilirler. Arşivlerinde gezip gördükleri Ağva ilçesine ait fotoğrafları da varsa bizimle paylaşabilir ve bu sayede sizin gözünüzden çekilmiş bu doğa harikasının fotoğraflarına herkes site üzerinden de ulaşabilir hale gelebilir. Fotoğraf paylaşmak denince akla ilk gelen uygulama instagram olsa gerek. Bu platformda da bizi destekleyebilirler.

Ayrıca Ağva otelleri hakkında yaşadığın deneyimleri de bizimle paylaşabilirsin. Haydi, bakalım rafting yapabilecek miyiz. 🙂

Oteller Projeye Destek Olabilirler mi?

Elbette ve seve seve. Herhangi bir şartımız yok. Ağva’da bulunan bir otelin bizimle irtibat kurması yeterli. İletişim formlarımız ve mail adresimizi kullanabilirler.