fbpx Skip to main content

Bir web siteniz var ancak web siteniz size yeni müşteriler kazandırmıyorsa web siteniz bir kartvizitten öteye geçemiyor demektir. Web sitenizin bir pazarlama aracına dönüşmesini istiyorsanız 360 Dijital Hizmet almanızın vakti gelmiş demektir. Nedir bu 360?

360 Derece Dijital Hizmet ile;

  • Web siteniz sürekli güncel kalarak arama motorlarının ilgisini canlı tutabilir.
  • Sürekli güncellenen sosyal medya hesapları ile marka yaşıyor algısı son kullanıcıya enjekte edilir. Ayrıca yeni ürünlerin tanıtımları doğru görseller ile hızlıca daha uygun maliyetle yapılabilir.
  • Mobil uyumlu web sitesi ve mobil uygulamalar ile mobil kampanyalar oluşturularak daha fazla aktif kitleye erişim sağlanabilir.
  • Rakiplerinizin neler yaptığı ve paylaşımları raporlanır. En doğru analizler ile daha ilgil çekici kampanyalar oluşturulabilir.
  • Dijital dinleme olmazsa olmazımız. Sektörü ve dijital dünyayı bir steteskop gibi tüm atışlarını dinlemeli ve rüzgarın estiği yönü de en doğru şekilde hesaplayabilmeliyiz. Buna kısaca kullanıcı davranışlarının eğilimlerini incelemek olarak yorumlayabiliriz.
  • Gelenekler reklamları yerine daha fazla dijital reklamlara yönelmeliyiz. Bu sayede dijital ve daha da gerçek dünyadan payımızı alabiliriz.
  • ..ve elbette İstatistik. Bütün verilerin doğru anlamlandırılması gerekiyor. Bu sayede daha az maliyet oluşturacak ve markamız doğru yöne doğru büyümesini ve yatırım yapmasını sağlayacağız.

360 derece dijial hizmetleri tanımlamaya çalıştık. Son sözlerimiz; bütün dijital iletişim araçlarının pazarlama karması ile bütünleştirdiği ve stratejik pazarlama planının esas alındığı bu iletişim sürecinde marka bütünleşik pazarlama iletişimi faaliyetlerinde teknolojiyi çokça kullanır ve tüketici odakları en verimli sonuçlar toplanır.  Hedef tüketici neredeyse, hangi sosyal mecrayı kullanıyorsa, marka da tüketiciyi yakalamak için o mecrayı kullanır. Bu sayede marka tüketiciyle her alanda etkileşime geçmeye hazırdır.

Özetle, bu hizmetlerin tek bir merkezden, uyumlu ve diğer dijital departmanlarla uyumlu bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece marka algısı bütünleşik bir pazarlama ruhu ile kullanıcıya aktarılır.